Radni Rady Miasta Luboń

Artykuły


RADA MIASTA LUBOŃ  
VIII KADENCJA SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO  2018 - 2023


Rada Miasta Luboń
pl. Edmunda Bojanowskiego 2
62-030 Luboń
tel. 61 813 00 11 w. 26
e-mail: rada.miejska@lubon.pl

e-mail: rada.miejska@lubon.pl

Teresa Zygmanowska 
Przewodnicząca Rady Miasta Luboń 
tzygmanowska@o2.pl
tel. 501-306-756
Paweł Krzyżostaniak
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Luboń
pawel@krzyzostaniak.pl
tel. 606-254-638
Piotr Izydorski
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Luboń
 p.izydorski@wp.pl
tel. 887-282-610
Anna Bernaciak anna.bernaciak@op.pl
tel 503-008-734
Łukasz Budzyński lukasz.budzynski@rmlubon.pl
tel. 500-200-456
Katarzyna Ekwińska katarzynaekwinska@gmail.com
tel. 506-117-913
Hieronim Gawelski hgrock@interia.pl
tel. 887-282-610
Iwona Kaczmarek iwokac18@wp.pl
tel. 601-871-575
Magdalena Kleczewska magdalena.kleczewska@rmlubon.pl
tel. 695-425-075
Beata Łakomy lbeata5@wp.pl
tel. 503-039-674
Monika Nawrot monika.nawrot@outlook.com
tel. 511-816-957
Małgorzata Nyćkowiak nyckowiakmalgorzata@gmail.com
tel. 516-156-610
Andrzej Okupniak andrzej-trans@wp.pl
tel. 608-200-950
Marek Samulczyk marek.samulczyk@rmlubon.pl
tel. 606-301-539
Michał Szwacki michal-szwacki@wp.pl 
tel. 661-388-835
Bogdan Tarasiewicz tarpoltb@gmail.com 
tel. 607-321-912
Karolina Wilczyńska-Kąkol kakolkarolina@wp.pl 
tel. 605-079-596
Artur Wiśniewski arwil@o2.pl 
tel. 501-075-988
Paweł Wolniewicz pwolniewicz@o2.pl 
tel. 606-620-668
Magdalena Woźniak magdalenawozniak.lubon@gmail.com 
tel. 692-118-020
Elżbieta Zapłata Szwedziak swed_12@poczta.onet.pl 
tel. 509-686-063

Brak artykułów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.